BELEDİYE BAŞKANIMIZIN 10 KASIM MESAJI
BELEDİYE BAŞKANIMIZIN 10 KASIM MESAJI;
Cumhuriyet’imizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 85. yıldönümünde milletçe saygı ve minnetle anıyoruz.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk, sadece bu millete değil tüm dünyaya liderliğiyle ve kahramanlığıyla mazhar olmuş tarihimizin en önemli değerlerinden biridir. Geleceğe her zamankinden daha büyük bir ümitle, daha büyük bir kararlılıkla yürürken bizler de bugün, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘en büyük eserim’ dediği Cumhuriyetimize sahip çıkıyor, ülkemizi daha ileriye taşıyacak adımları yılmadan, yorulmadan hayata geçiriyoruz.
Bugüne kadar olduğu gibi Türkiye Yüzyılı’nda da Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün anısını, gelecek nesillere aktarmaya gençlerimize ve çocuklarımıza anlatmaya devam edeceğiz.
Bu duygu ve düşüncelerle vefatının 85. yıl
dönümünde Cumhuriyet’imizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, vatanımız uğruna şehit olan kahramanlarımızı ve gazilerimizi bir kez daha rahmetle, minnetle yad ediyorum.
Mehmet UZUN
Belediye Başkanı
Bir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı 'CUMHURİYETİMİZİN KURUCUSU GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'Ü VEFATININ 85.YIL DÖNÜMÜNDE SEVGİ,SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ. 09:04:59 09:04:591881193 1881-193 TC ERFELEK BELEDIYESI LRFELEXIELEDRES Mehmet UZUN Erfelek Belediye Başkanı' görseli olabilir