EMEĞİN SANATA DÖNÜŞTÜĞÜ DİKİŞ-NAKIŞ SERGİSİ AÇILIŞI
![](/_efsanfit/cache/7fceb465ab457e19dfe3927834b906ad.efsaneweb.jpg)
Emeğin Sanata Dönüştüğü Dikiş-Nakış Sergisi Açılışı
Belediye Başkanımız Mehmet UZUN, İlçe Müftüsü Hikmet BEKTAŞ ile birlikte “Dikiş-Nakış Sergisi”nin açılışını gerçekleştirdi.
Usta Öğretici Fatma BEKTAŞ’tan sergi hakkında bilgi alan Belediye Başkanımız Mehmet UZUN; Üretime ve özellikle girişimci kadınlara her zaman destek olduklarını ve destek olmaya devam edeceklerini söyleyerek emeği geçen kadınlara teşekkür etti.
![](https://scontent.fesb4-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/443942446_800396322227613_2813709677321361568_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=BF7_xKBGrJIQ7kNvgFmV7lt&_nc_ht=scontent.fesb4-4.fna&oh=00_AYDOnBZDXb8HiJ3hsnV6x7lZ_8Jeh8FhowUq3CbFHMDTTw&oe=665669CD)
![](https://scontent.fesb4-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/443822183_800396318894280_4401732332933352293_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=VI3S0r0hmFQQ7kNvgHiXoP0&_nc_ht=scontent.fesb4-4.fna&oh=00_AYCyhbX3Jg7Zwemch1vJl7AXluHaZTU5j6vV4h9hkvOW9A&oe=66564EE3)
![](https://scontent.fesb4-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/444135341_800396312227614_739357746425637691_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=3DnJIG0zfE8Q7kNvgF-gjWd&_nc_ht=scontent.fesb4-4.fna&oh=00_AYCqSuhOLONxNu7suAJN5j7lzUxVXsU87ZB-6XEwXogULA&oe=665660CA)
![](https://scontent.fesb4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/444149807_800396315560947_4665148976571910634_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=IwI7reiGsUwQ7kNvgGmqvUd&_nc_ht=scontent.fesb4-1.fna&oh=00_AYAvi7QduGf9T9EirN4shrhTJqcsQ-y5gV2qhF1ljO9rLg&oe=6656550A)